Pierwsze zajęcia i pierwszy spacer grupy 1
Dziś Maluszki uczyły się kolorów. W nagrodę za zaangażowanie w trakcie zajęć, oraz uważne słuchanie, Pani Ania zabrała ich do ogrodu przedszkolnego. Dzieciaki wspaniale się bawiły i już nie mogą się doczekać kolejnego wyjścia.
