Sukcesy

Motorem do twórczej pracy dzieci są wszelkie osiągnięcia. Nasze przedszkole chętnie uczestniczy w  konkursach  organizowanych na terenie Czudca i gminy. Dzieci biorą udział także w konkursach powiatowych i ogólnopolskich. Są to :

•  Konkursy plastyczne
  • Przeglądy piosenek
  • Występy teatralne
  • Udziały w akcjach i programach.

Każdy, nawet najmniejszy sukces motywuje dzieci do dalszych działań, wzbudza potrzebę nowych kreatywnych poszukiwań, a tym samym kształtuje twórczą postawę dziecka. Nasze przedszkolaki mogą poszczycić się wieloma osiągnięciami, czego dowodem są zdobyte dyplomy, wyróżnienia i nagrody. Jesteśmy placówką promującą zdrowie. Otrzymaliśmy certyfikat: Rejonowej Rzeszowskiej Sieci Szkół i Placówek Promujących Zdrowie w województwie podkarpackim.

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż dzięki Państwa głosom nasze przedszkole zdobyło 4 miejsce w II edycji konkursu organizowanego przez ROSSMAN - "Czyściochowe Przedszkole". Tym większa jest nasza radość, że to dzięki Państwa zaangażowaniu jesteśmy na 4 miejscu z pośród wszystkich przedszkoli z głoszonych z całej Polski.