Aktualności

Aktualności

Justyna Bielińska   06 grudnia 2021

6 grudnia jest  jednym z najbardziej oczekiwanych dni w roku- to czas odwiedzin Św. Mikołaja.

Justyna Bielińska   06 grudnia 2021

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia wiążą się z wieloma tradycjami. Jedną z nich jest ubieranie choinki oraz zawieszanie przedświątecznych ozdób.

Justyna Bielińska   01 grudnia 2021

17 listopada w grupie drugiej odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci w obecności Pani Dyrektor oraz wychowawców zaśpiewały piosenki, przedstawiły wierszyki oraz złożyły uroczyste ślubowanie.

Justyna Bielińska   28 listopada 2021

W tym roku po raz pierwszy na Czudeckim rynku odbył się kiermasz bożonarodzeniowy na którym można było nabyć dekoracje, ozdoby świąteczne, słodkie wypieki, oleje tłoczone na zimno , kosmetyki, kartki...

Justyna Bielińska   26 listopada 2021

23 i 25 listopada w naszym przedszkolu odbyły się Andrzejki połączone ze Światowym Dniem Pluszowego Misia. Przedszkolaki poznały historię powstania pluszowego misia, nie zabrakło andrzejkowych wróżb oraz słodkiej niespodzianki.

Justyna Bielińska   26 listopada 2021

W środę w naszym przedszkolu miało miejsce spotkanie z policjantami. Nasi goście wyjaśnili dzieciom zasady bezpiecznego zachowywania się w różnych sytuacjach. Przedszkolaki mogły zobaczyć również jak wyglądają psy policyjne.

Justyna Bielińska   26 listopada 2021

W środę 24. 12. 21 nasze przedszkole odwiedziły panie z Publicznej Biblioteki w Czudcu. W spotkaniu czytelniczym brały udział gr. 1,2,3,4 i 8 a jego tematem było Święto Kredki.

Justyna Bielińska   24 listopada 2021

Przedszkolaki z grupy 3 zrealizowały listopadowe zadanie z programu ,,Sensorycznie się rozwijam". Przedszkolaki rozpoznawały różne dźwięki wykorzystując memo słuchowe , wykonały dyniolinę.

Justyna Bielińska   24 listopada 2021

To już trzecie spotkanie z muzykami Filharmonii Podkarpackiej z Rzeszowa. Audycja muzyczna: Melodia polskiego oręża -  związana była ze Świętem Niepodległości. Zabrzmiały pieśni o tematyce wojskowej i patriotycznej.

Justyna Bielińska   24 listopada 2021

Dzieci z grupy 9 odwiedziły Izbę Pamięci Narodowej, gdzie zetknęły się historyczną przeszłością naszej miejscowości. Zdobyta wiedza pozostanie w ich pamięci na długo.