Aktualności

Aktualności

Justyna Bielińska   12 maja 2021

W ramach programu "Zawodowy zawrót głowy" grupę Biedronek odwiedziła mama Oliwki, która pracuje w sklepie spożywczym.

Justyna Bielińska   09 maja 2021

Przedszkolaki z grupy  Muchomorków  i Misiów zrealizowały kolejny moduł Ogólnopolskiego Programu „Dziecięcy  Atlas Świata”.

Justyna Bielińska   04 maja 2021

Z przyjemnością informujemy iż dzięki Państwa głosom Publiczne Przedszkole w Czudcu zajęło: I miejsce z pośród wszystkich zgłoszonych przedszkoli z całej Polski, w II odsłonie konkursu zorganizowanego przez drogerie Rossman.

Justyna Bielińska   03 maja 2021

Przedszkolaki z naszego przedszkola „Katechizm polskiego dziecka” Wł. Bełzy słyszały nie jeden raz.

Justyna Bielińska   29 kwietnia 2021

Goście z Podkarpackiej Filharmonii znów zagościli w murach naszego przedszkola. Tym razem dzieciaki mogły posłuchać muzyki pod hasłem "Ludowe brzmienie podkarpacia".

Justyna Bielińska   29 kwietnia 2021

Spacery, wycieczki, podróże to jest to co bardzo lubimy i do czego zachęcał nas gość, który odwiedził nasze przedszkole.

Justyna Bielińska   27 kwietnia 2021

W ramach programu "Zawodowy zawrót głowy" grupę Biedronek odwiedził tato Oliwki który pracuje w służbach mundurowych. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć broń i kompletny mundur.

Justyna Bielińska   24 kwietnia 2021

23 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Święto zostało ustanowione w 1995 r. przez UNESCO w celu promocji czytelnictwa, edytorstwa i ochrony własności intelektualnej.

Justyna Bielińska   24 kwietnia 2021

Przedszkolaki w  ramach programu „Dziecięcy Atlas Świata” , w miesiącu marcu zapoznała się z bajką „Muminki”.   Dzieci z ciekawością poznały postacie występujące w bajce.