Konkurs plastyczny w Ośrodku Kultury
Przedszkolaki , które wzięły udział w konkursie plastycznym: „ Tradycyjne palmy i pisanki wielkanocne” organizowanym przez Ośrodek kultury w Czudcu otrzymały pamiątkowe dyplomy a także nagrody.
