Wiosenny hit

28 kwietnia 2024

W czwartek 18 kwietnia 2024 r. w Domu Ludowym w Pstrągowej odbył się II Gminny Konkurs Piosenki Przedszkolnej pt.: „Wiosenny hit", którego organizatorem było Publiczne Przedszkole w Pstrągowej pod patronatem Wójta Gminy Czudec- Pana Andrzeja Ślipskiego. Wiosenne spotkanie z piosenką rozpoczął występ gości specjalnych z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Strzyżowie. O zwycięskie laury walczyło 21 dzieci reprezentujące przedszkola z terenu Gminy Czudec:

• Zespół Szkół w Wyżnem
  • Publiczne Przedszkole w Czudcu
  • Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. ks. Stanisława Konarskiego w Zaborowie
  • Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej NR 2 w Pstrągowej
  • Publiczne Przedszkole w Zespole Szkół w Pstrągowej.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wręczenie nagród uświetnił swoją osobą Wójt Gminy Czudec, który również był ich fundatorem. GRATULUJEMY wspaniałych występów.

Zapraszamy do obejrzenia pełnej relacji z tego wydarzenia pod linkiem: https://www.facebook.com/share/p/5TUuBAPfdk5p7FSD/