Dzień Dziecka w Fantazji

31 maja 2019

W ramach edukacji ekologicznej prowadzonej przez Publiczne Przedszkole w Czudcu, dzieci z grupy „Motylki”, wzięły udział w 5 edycji konkursu  „EKO WYPRAWKI – ZABAWKI” organizowanym przez Centrum Zabaw dla Dzieci „Fantazja”. Przedszkolaki przygotowały pracę zatytułowaną „Pozwól żyć”, która przedstawiała ul z pszczołami. Praca konkursowa została wykonana z odpadów produkowanych w życiu codziennym. Przedszkolaki z grupy „Motylki” zajęły I miejsce w kategorii praca zbiorowa. Dzieci otrzymały w nagrodę upominki indywidualne oraz voucher na bezpłatną trzygodzinną zabawę, w tym warsztaty „Fantastyczny Team” i zabawy edukacyjne z animatorem. Dzień dziecka przedszkolaki świętowały bawiąc się labiryncie rur, przejść, zjeżdżalni i basenów z piłkami. Atrakcją były również dmuchańce oraz trampoliny. W tym dniu „Motylki” otrzymały pamiątkowe dyplomy, upominki i słodkie niespodzianki.