Dzień bohaterów Czyściochowa gr. 9

Dzień bohaterów Czyściochowa   gr. 9
16 marca 2023

Dnia 16.03.2023 r. dzieci z grupy 9 obchodziły wielkie święto, a mianowicie: „Dzień bohaterów Czyściochowa.” W ramach konkursu zorganizowanego przez firmę Rossmann z cyklu Czyściochowej Akademii Sówki urządziły szalenie higieniczny dzień z ich ulubieńcami z krainy Czyściochów. Dzieci długo przygotowywały się przed nadejściem tego święta i z wielkim zaangażowaniem wykonały szereg dekoracji, aby w ich sali pojawiły się podobizny ich ukochanych bohaterów z Czyściochowa. Królik Higienek, Świnka Zakatarzynka, Pupik i Pupilka, Łapson, a także Jelonek Gładzio wprowadzili dzieci w radosny nastrój i pomogli utrwalić, a także zbudować dobre nawyki związane z higieną. Ten dzień był pełen atrakcji oraz niespodzianek i na pewno na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.