gr 4 dzieci
Grupa 4
KOTKI

Witajcie! My przedszkolaki nazywamy się „Kotki”! W naszej grupie jest 12 dziewczynek i 13 chłopców. Chodzimy drugi rok do przedszkola. Codziennie doskonalimy umiejętności w zakresie czynności samoobsługowych. Staramy się sami rozbierać i ubierać, pięknie jeść, próbować nowych smaków i zjadać posiłki z talerzyka, aby być zdrowym. Rozpoznajemy znaczki w szatni, uczymy się korzystać z toalety, dokładnie myjemy rączki i buzię w łazience. Lubimy szybko biegać i skakać, dlatego często wychodzimy do ogrodu przedszkolnego i super się bawimy. Pani Angelika i pani Agatka organizują nam dużo ciekawych zajęć: rysujemy, lepimy, malujemy, śpiewamy, tańczymy i recytujemy wierszyki. Pani Ania pomaga nam w różnych czynnościach.