Wycieczka do ,,Domku Myśliwskiego" gr. 6

Wycieczka do ,,Domku Myśliwskiego" gr. 6
Wycieczka do ,,Domku Myśliwskiego" gr. 6
01 lipca 2024

W ostatnich dniach czerwca grupa 6 pojechała na wycieczkę do ,,Domku Myśliwskiego " w Lubeni. Ten dzień był pełen atrakcji takich jak: zwiedzanie wszystkich pomieszczeń domku, oglądanie ciekawych ekspozycji, które przedstawiały zwierzęta leśne z polskich lasów, obejrzenie prawdziwej ambony myśliwskiej, czas z pieskiem (rasy labrador) o imieniu Gaja. Przedszkolaki tego dnia wzięły udział w zawodach sportowych, tańcach integracyjnych i we wspólnym ognisku- doglądanym przez Pana Patryka- tatę Ani. W prawdziwej sali konferencyjnej Pani Ilona- mama Jasia poprowadziła ciekawe zajęcia w ramach programu ,,Zawodowy zawrót głowy". Podczas zajęć Pani Ilona opowiedziała o pracy myśliwego  i zwierzętach leśnych naszego regionu. Na koniec spotkania dzieci otrzymały puzzle i kolorowanki. Dziękujemy bardzo Pani Ilonie i członkom koła łowieckiego ,,Bażant" Czudec za możliwość spędzenia wspólnie dnia w tym ciekawym miejscu.