Zimowe szaleństwo gr. 5 i 6
Korzystając z pięknej zimowej pogody dzieci z naszego przedszkola oddały się zimowemu szaleństwu. Zabrały sanki i zjeżdżały z górki, rzucały się śnieżkami i robiły orły na śniegu. Wszystkie dzieci były bardzo szczęśliwe i wiedziały że zabawy na świeżym powietrzu to świetna rozrywka.
