Zawodowy zawrót głowy gr. 7

19 października 2023

Wizyta w Urzędzie Gminy

Przedszkolaki z grupy 7 udały się z wizytą do Urzędu Gminy Czudec na spotkanie z mamą Hani – Panią Marzeną Środoń. Mama Hani w bardzo ciekawy sposób opowiedziała dzieciom o nadchodzących wyborach parlamentarnych, pokazała przygotowany lokal wyborczy oraz urnę, do której wrzucane są karty wyborcze. Przedszkolaki spotkały się także z tatą Oliwki, Panem Sławomirem Szelą – Przewodniczącym Rady Gminy Czudec, Panem Andrzejem Ślipskim – Wójtem Gminy Czudec oraz Panią Agnieszką Materna – Sekretarzem Gminy Czudec. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się na czym polega praca urzędnika. Na koniec wizyty dzieci otrzymały upominki. Bardzo dziękujemy mamie Hani za zorganizowanie spotkania oraz przedstawicielom władzy samorządowej za tak mile przyjęcie przedszkolaków.