Wycieczka do Komendy PSP w Strzyżowie gr. 5 i 9

05 czerwca 2023

Dnia 5.06.2023 r. dzieci z grupy 5 i 9 wybrały się na wycieczkę do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Strzyżowie. Panowie Strażacy przygotowali dla naszych przedszkolaków ogrom atrakcji. Dzieci nie tylko odwiedziły punt dowodzenia, ale także oglądnęły wyposażenie samochodów strażackich, mając przy tym niepowtarzalną okazję znaleźć się za kierownicą tych niezwykle potrzebnych pojazdów. Wielkie wrażenie na dzieciach wywarła również niewątpliwie przejażdżka podnośnikiem, dzięki której przedszkolaki mogły podziwiać świat z nowej perspektywy. Dzieci obejrzały także codzienne miejsca ćwiczeń Panów Strażaków i dowiedziały się wielu ciekawostek na temat ich pracy. To był dzień pełen pozytywnych wrażeń i na pewno pozostanie długo w pamięci naszych małych podróżników.