Spotkanie ze strażakami

16 maja 2021

W ramach programu "Zawodowy zawrót głowy" nasze przedszkole 12.05.2021r. odwiedził tata Milenki i Mikołaja, który jest strażakiem - pracownikiem  Państwowej Straży Pożarnej w Strzyżowie.  Pan Łukasz Gątarski w ciekawy sposób przybliżył przedszkolakom specyfikę  pracy strażaka, równocześnie prezentując jego strój i podręczny sprzęt. Przeprowadził z dziećmi rozmowę na temat bezpiecznych zasad zachowania w domu i przedszkolu oraz  sposobów prawidłowego zachowania się podczas pożaru i innych niebezpiecznych zdarzeń.

Tego samego dnia przedszkole odwiedzili również strażacy z OSP w Czudcu. Zaprezentowali nam swój piękny wóz strażacki i sprzęty w nim się znajdujące.

Serdecznie dziękujemy panu strażakom za poświęcony nam czas, za zaangażowanie i za przekazanie ciekawych wiadomości.