Piknik Czyściochowej Akademii

Piknik Czyściochowej Akademii

Piknik Czyściochowej Akademii
09 czerwca 2022

07.06.2022 odbył się piknik Czyściochowej Akademii który grupa Motylki wygrała poprzez udział w Czyściochowych Mistrzostwach zorganizowanych przez sieć drogerii Rossman. W imprezie mogły brać dzieci z całego przedszkola, żłobka i szkoły podstawowej, ale również osoby z lokalnej społeczność. Można było aktywnie uczestniczyć w zabawach animatorów, oraz odwiedzać namioty w których działy sie ciekawe rzeczy. Było stoisko z: bańkami  i tatuażami wodnymi. Dzieci mogły  ozdabiać pudełka, walczyć z bakteriami na zębach i korować kartony z postaciami z Czyściochowej Akademii. Dziewczynki miały wplatane we włosy kolorowe pasma a chłopcy malowali swoje fryzury wg. własnego pomysłu. Przez 3 godziny najmłodsi bawili się w towarzystwie maskotek Czyściochowa przy skocznej i wesołej muzyce.