Piesza wycieczka gr 1 i 3

17 czerwca 2021

Piękna pogoda zapukała do okien naszego przedszkola, więc korzystając z okazji dzieci z grupy 1 i 3 wybrały się na pieszą wycieczkę na Dróżki Maryjne. Nasze Przedszkolaki były przygotowane wzorowo. Każdy miał ze sobą plecaczek z wodą i czapeczki z daszkiem. Na początku dzieci przypomniały sobie zasady bezpiecznego poruszania się po chodniku i jak bezpiecznie przechodzić na drugą stronę jezdni . Kiedy dotarliśmy na miejsce dzieci oglądały kapliczki na Dróżkach. Poznały zasady właściwego zachowania się w miejscach kultu religijnego. Podczas odpoczynku w cieniu dzieci mogły spokojnie wypić wodę i zjeść przekąski. W drodze powrotnej obserwowały zmieniającą się przyrodę. Z pewnością powtórzymy taką wycieczkę, bo po powrocie wszyscy byli bardzo zadowoleni.  Dziękujemy rodzicom za współpracę i wzorowe przygotowanie dzieci do wycieczki.