Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

22 maja 2022

Dnia 18.05.2022r. przedszkolaki z grup starszych wybrały się do Gminnej Biblioteki Publicznej w Czudcu, aby wziąć udział w kolejnym spotkaniu z cyklu: „Głośne czytanie”. Tym razem wydarzenie to miało bardzo uroczysty charakter, ponieważ swoje święto obchodziły Panie Bibliotekarki. Z tej okazji dzieci odśpiewały „Sto lat” oraz wręczyły Paniom Solenizantkom drobny upominek. Następnie nasi mali czytelnicy spotkali się z Molem Książkowym, który nie tylko przeczytał im bajkę pt. „ Franklin i książka z biblioteki” Paulette Bourgeois, ale także zaskoczył dzieci bardzo ciekawym konkursem. Całe spotkanie upłynęło w bardzo miłej i radosnej atmosferze. Serdecznie dziękujemy Paniom z Gminnej Biblioteki Publicznej w Czudcu za zaproszenie i jeszcze raz życzymy im wszystkiego najlepszego z okazji ich święta !