Obchody Święta Niepodległości

11 listopada 2023

10 listopada w przedszkolu obchodziliśmy kolejną Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji wszystkie dzieci uroczyście świętowały ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień. Głównym celem działań było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju.
Przedszkolaki słowem i piosenką oddały szacunek symbolom narodowym,  walki o wolność i zwycięstwo oraz miłość do Ojczyzny. Grupa 3 przygotowała krótki występ wierszy piosenek i tańców patriotycznych. Grupa 4 zatańczyła taniec ,,Serce dla Polski”. Dokładnie o 11.11 wspólnie odśpiewaliśmy pieśń Mazurka Dąbrowskiego przyłączając się tym samym do placówek oświatowych z całej Polski.