Dzień sportu

07 czerwca 2023

6 Czerwca w naszym przedszkolu odbył się DZIEŃ SPORTU, który jest nieodzowna częścią programu Placówki Promującej Zdrowie. Forma zawodów została zaczerpnięta z ogólnopolskiego programu  Krainy Zmysłów pt. ,,Sensoryczna zabawa zmysły udoskonala". Dlatego hasło Dnia Sportu 2023 to,, Zmysłoriada- Spartakiada". Olimpiada odbyła się w ogrodzie , wzięły w niej udział dzieci wszystkich grup wiekowych. Każdy uczestnik musiał zdobyć siedem baz: 1- Sprytnego kangura.2-Zwinnej gąsienicy.3-Kłującego jeża.4-Stopa za stopą.5-Pajęcza sieć.6-Turlający kamień.7-Ukryty skarb. Wszystkie konkurencje to była wielka frajda i niezapomniane przeżycie. Zwieńczeniem Spartakiady było uroczyste wręczenie pamiątkowych medali, które otrzymaliśmy dzięki życzliwości sponsora -MODERN FORMS z Dobrzechowa modernforms.pl. Dziękujemy za piękne medale , którymi mogliśmy uhonorować dzieci z całego przedszkola.