Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka
06 czerwca 2021

Dzień Dziecka to święto obchodzone niemal na całym świecie. Jednak nie we wszystkich krajach w tym samym dniu i w ten sam sposób. Różnice wynikają przede wszystkim z tradycji narodowych i religijnych danego obszaru kulturowego. W Polsce jest obchodzone 1 czerwca, a każdy rodzic o nim pamięta.

W przedszkolu tego dnia staraliśmy się jak to tylko możliwe, aby naszym dzieciom umilić czas. Przygotowano wiele atrakcji. Najwięcej radości przysporzyły jednak zawody sportowe oraz dmuchana zjeżdżalnia na świeżym powietrzu! Na salach Panie starały się aby dzieciaki spędzały czas aktywnie, muzyczną oprawą zaopiekwał się Pan Jacek, a podwieczorek - kiełbaska z grilla - dzieciaki jadły w ogrodzie przedszkolnym.

Wszystkiego najlepszego naszym milusińskim składają wszyscy pracownicy przedszkola.