Dziecięcy Atlas Świata gr. 3 i 5

28 lutego 2021

Grupy 3 i 5 w  ramach programu „Dziecięcy Atlas Świata” , w miesiącu lutym zapoznały się z bajką „Smerfy”.  Z ciekawością poznały postacie występujące w bajce oraz ich cechy charakterystyczne. Przedszkolaki świetnie poradziły sobie i rozpoznały wybrane postacie. Wspólnie obejrzały bajkę smerfy i zaśpiewały smerfną piosenkę. Wyruszyły w podróż po Smerfowej krainie. Dzieci zabawiły się w magików i zrobiły papierowe doświadczenia oraz piękne prace plastyczne. Został ogłoszony również konkurs na „domki smerfów”. Obie grupy wykazały się sporymi zdolnościami i kreatywnością. Wykonane zostały czapki smerfów i pamiątkowe zdjęcia. Wszyscy świetnie się bawili, chociaż niektóre maluchy bały się (może wcale nie tak strasznego) Gargamela.