Dziecięcy Atlas Świata

Dziecięcy Atlas Świata

Dziecięcy Atlas Świata
09 maja 2021

Przedszkolaki z grupy  Muchomorków  i Misiów zrealizowały kolejny moduł Ogólnopolskiego Programu „Dziecięcy  Atlas Świata”.  Tym razem przeniosły się do Stumilowego Lasu, gdzie poznały Kubusia Puchatka i jego wspaniałych przyjaciół. Dowiedziały się jakie cechy charakteru wyróżniają każdego z przyjaciół, gdzie mieszka główny bohater i jego przyjaciele. Podczas zajęć dzieci pomogły Puchatkowi zdobyć miodek podążając po śladach, rozwiązywały zagadki na temat bohaterów bajki oraz wykonały gimnastykę Kubusia Puchatka do rymowanki.  Dzieci zabawiły się również do piosenki „Kilku kumpli weź”. Wysłuchały również opowiadania ze Stumilowego Lasu. Na zakończenie  przedszkolaki spróbowały „małe co  nieco” oraz wykonały pracę plastyczną p.t. „Kubuś Puchatek i jego najlepszy przyjaciel”.