Szkolenie z praktycznych umiejętności wychowawczych

Serdecznie zapraszam chętnych rodziców do wzięcia udziału w szkoleniu dostarczającym praktycznych wskazówek wychowawczych.

Szkolenie będzie się odbywało w okresie luty-czerwiec 2021.  Materiały zawierające filmik szkoleniowy + PDF z ćwiczeniami będą wysyłane do Państwa poprzez pocztę e-mail raz w miesiącu.

W czasie szkolenia będę m.in. przedstawiała metodę pt. "Jestem z Ciebie dumny" dostarczającą wiedzę w zakresie konstruktywnego chwalenia dzieci. Rodzice będą mogli nabyć praktyczne umiejętności w następujących obszarach:

• Jak w konstruktywny sposób chwalić i motywować swoje dzieci?
  • W jaki sposób sprawić aby dzieci robiły to co od nich oczekujemy?
  • W jaki sposób współpracować z innymi dorosłymi w procesie wychowywania dzieci?
  • W jaki sposób pomóc dzieciom w radzeniu sobie z problemami i trudnościami?
  • W jaki sposób reagować na niepożądane zachowania?

Na zakończenie szkolenia (w czerwcu 2021 roku) zostanie przygotowany krótki test. Prawidłowe wypełnienie testu pozwoli na odebranie certyfikatu w formie papierowej, informującego o udziale w szkoleniu.  Rodzice, którzy nie będą chcieli otrzymać certyfikatu nie będą zobligowani do uzupełnienia testu.

Wszyscy rodzicie będą mogli skorzystać z konsultacji telefonicznych lub mailowych dotyczącym poruszanych zagadnień. W sprawie pytań zapraszam do kontaktu: martaszaro@gmail.com

Zapisy na szkolenie poprzez formularz: https://forms.gle/ecHGBHeYATBuAT9b7